VEOTEENUSED

Euroopa

AS Transmix teostab vedusid Soome ja Soomest Eestisse. Kui Te vajate abi kaupade transpordil mis vajavad temperatuuri režiimi siis meie saame kindlasti aidata. Transpordime nii täis- kui ka osakoormaid.

AS Transmix teostab vedusid Rootsi ja Rootsist Eestisse ning teistesse põhjamaadesse. Transpordime nii täis- kui ka osakoormaid nii külmik kui ka kardin poolhaagistega. . Kui Te vajate abi kaupade transpordil mis vajavad temperatuuri režiimi siis meie saame kindlasti aidata.

AS Transmix teostab vedusid Norra ja Norrast Eestisse ning teistesse põhjamaadesse. Veame kaupu üle terve Norra aastaringselt ning pakume ka abi tolliformaalsuste vormistamisel. Transpordime nii täis- kui ka osakoormaid.  Kui Te vajate abi kaupade transpordil mis vajavad temperatuuri režiimi siis meie saame kindlasti aidata.

AS Transmix teostab vedusid Taani ja Taanist Eestisse ning teistesse põhjamaadesse. Transpordime nii täis- kui ka osakoormaid.  Kui Te vajate abi kaupade transpordil mis vajavad temperatuuri režiimi siis meie saame kindlasti aidata.